Onze medewerkers

De drijvende kracht achter de SWTD zijn haar vrijwilligers en medewerkers. Binnen het gehele werkveld van de gemeenten Tubbergen en Dinkelland werken we met ruim 400 betrokken vrijwilligers. Daarnaast werken er 21 beroepskrachten binnen de SWTD. We vormen een professioneel en plezierig team. We willen er zijn voor alle inwoners van de gemeenten Tubbergen en Dinkelland en we stellen ons hieronder graag aan u voor:

team-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Marleen Wagenaar – ter Braak

- Medewerker Projecten en Beleid Stichting Welzijn Tubbergen Dinkelland
- Adviseur Verenigingen en Vrijwillige Inzet
-Netwerkregisseur Wij in de Buurt

T: 06 514 772 29 E: m.wagenaar@swtd.nl

Elise Koopman

Sociaal dienstverlener en coördinator ANWB AutoMaatje 

E: e.koopman@swtd.nl

Nicolet Plegt - Koedijk

Sociaal werker senioren en mantelzorg

T: 06 382 753 88 E: n.plegt@swtd.nl

Sharon Borggreve

Sociaal werker jonge mantelzorgers 

T: 06 38 59 43 75 E: s.borggreve@swtd.nl

Richelle Greven

Sociaal werker maatschappelijk

T: 06 587 803 80 E: r.greven@swtd.nl

Hans Weusthof

Directeur

T: 0653931016 E: h.weusthof@swtd.nl

Edith Harmsen

Sociaal werker mantelzorg 

T: 06 385 943 69 E: e.harmsen@swtd.nl

team-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Mariska Jogems

Sociaal werker armoede

T: 06 151 102 35 E: m.jogems@swtd.nl

Ellen aan de Stegge

Sociaal werker schoolmaatschappelijk

T: 06 5389 70 01 E: e.aandestegge@swtd.nl

Kristel Trimbos – Groot Hemmink

Sociaal werker vrijwillige inzet en adviseur verenigingen

T: 06 427 909 07 E: k.trimbos@swtd.nl

 

Rick Ravenshorst

Sociaal werker jeugd

T: 06 400 271 47 E: r.ravenshorst@swtd.nl

Ria Kamphuis

Sociaal werker senioren

T: 06 122 228 40 E: r.kamphuis@swtd.nl

Maureen Loohuis

Sociaal dienstverlener

E: m.loohuis@swtd.nl

Jan Vreugdenhil

Sociaal werker maatschappelijk

T: 06 413 474 10 E: j.vreugdenhil@swtd.nl

team-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Astrid Wessling

Sociaal werker armoede

T: 06 229 786 12 E: a.wessling@swtd.nl

Hermien de Winter

Sociaal dienstverlener

E: h.dewinter@swtd.nl

Karin Ganzeboom

Sociaal werker maatschappelijk

T: 06 413 470 29 E: K.Ganzeboom@swtd.nl

Ellen Blokhuis

Sociaal werker jeugd

T: 0640918210 E: e.blokhuis@swtd.nl

Marbeth Brinkerink

Sociaal werker maatschappelijk

T: 06 413 470 01 E: m.brinkerink@swtd.nl

Jolande Lammertink

Sociaal werker dorpsondersteuning Saasveld 

E: jolandelammertink@saasveld-veurmekaar.nl T: 06 295 116 00

team-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Marleen Wagenaar – ter Braak

- Medewerker Projecten en Beleid Stichting Welzijn Tubbergen Dinkelland
- Adviseur Verenigingen en Vrijwillige Inzet
-Netwerkregisseur Wij in de Buurt

T: 06 514 772 29 E: m.wagenaar@swtd.nl

Elise Koopman

- Medewerker Diensten & Producten 

E: e.koopman@swtd.nl

Nicolet Plegt - Koedijk

Adviseur Senioren en Mantelzorgondersteuning

T: 06 382 753 88 E: n.plegt@swtd.nl

Sharon Borggreve

Adviseur Jonge Mantelzorgers 

T: 06 38 59 43 75 E: s.borggreve@swtd.nl

Hermien de Winter

- Medewerker Welzijn Diensten & Producten - Ondersteuner coördinator Armoedepreventie

E: h.dewinter@swtd.nl

Hans Weusthof

Directeur

T: 0653931016 E: h.weusthof@swtd.nl

Edith Harmsen

Sociaal werker mantelzorg 

T: 06 385 943 69 E: e.harmsen@swtd.nl

team2-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland1

Mariska Jogems

Coördinator Armoedepreventie gemeente Tubbergen

T: 06 151 102 35 E: m.jogems@swtd.nl

Ria Kamphuis

Adviseur Senioren

T: 06 122 228 40 E: r.kamphuis@swtd.nl

Astrid Wessling

Coördinator Armoedepreventie gemeente Dinkelland

T: 06 229 786 12 E: a.wessling@swtd.nl

Kristel Trimbos – Groot Hemmink

Adviseur Verenigingen en Vrijwillige Inzet gemeente Tubbergen

T: 06 427 909 07 E: k.trimbos@swtd.nl

 

Rick Ravenshorst

Adviseur Jeugd

T: 06 400 271 47 E: r.ravenshorst@swtd.nl

Jolande Lammertink

Adviseur Dorpsondersteuning 

E: jolandelammertink@saasveld-veurmekaar.nl T: 06 295 116 00

Maureen Loohuis

Medewerker Welzijn Diensten & Producten

E: m.loohuis@swtd.nl

Ellen Blokhuis

Adviseur Jeugd

T: 0640918210 E: e.blokhuis@swtd.nl

Klik op het informatie icoontje voor meer informatie over de medewerker.