Onze medewerkers

De kurk waarop de SWTD drijft zijn haar vrijwilligers en medewerkers. Binnen het gehele werkveld van de gemeenten Tubbergen en Dinkelland werken we met ruim 400 betrokken vrijwilligers. Daarnaast werken er 16 beroepskrachten (9,3 fte) binnen de SWTD. We vormen een professioneel en plezierig team. We willen er zijn voor alle inwoners van de gemeenten Tubbergen en Dinkelland en we stellen ons hieronder nader aan u voor:

team1-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Marleen Wagenaar – ter Braak

- Medewerker Projecten en Beleid Stichting Welzijn Tubbergen Dinkelland
- Adviseur Verenigingen en Vrijwillige Inzet
-Netwerkregisseur Wij in de Buurt

T: 06 514 772 29 E: m.wagenaar@swtd.nl

Elise Koopman

- Medewerker Diensten & Producten 

E: e.koopman@swtd.nl

Nicolet Plegt - Koedijk

Adviseur Senioren en Mantelzorgondersteuning

T: 06 382 753 88 E: n.plegt@swtd.nl

Wesley Elfers

- Adviseur Jonge Mantelzorgers 

E: w.elfers@siztwente.nl

Hermien de Winter

- Medewerker Welzijn Diensten & Producten - Ondersteuner coördinator Armoedepreventie

E: h.dewinter@swtd.nl

Hans Weusthof

- Directeur

E: h.weusthof@swtd.nl

Edith Harmsen

- Adviseur Informele Zorg en Mantelzorgondersteuning 

T: 06 385 943 69 E: e.harmsen@swtd.nl

team2-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland1

Mariska Jogems

Coördinator Armoedepreventie gemeente Tubbergen

T: 06 151 102 35 E: m.jogems@swtd.nl

Ria Kamphuis

Adviseur Senioren

T: 06 122 228 40 E: r.kamphuis@swtd.nl

Astrid Wessling

Coördinator Armoedepreventie gemeente Dinkelland

T: 06 229 786 12 E: a.wessling@swtd.nl

Kristel Trimbos – Groot Hemmink

Adviseur Verenigingen en Vrijwillige Inzet gemeente Tubbergen

T: 06 427 909 07 E: k.trimbos@swtd.nl

 

Rick Ravenshorst

Adviseur Jeugd

T: 06 400 271 47 E: r.ravenshorst@swtd.nl

Jolande Lammertink

- Adviseur Dorpsondersteuning 

E: jolandelammertink@saasveld-veurmekaar.nl T: 06 295 116 00

Maureen Loohuis

- Medewerker Welzijn Diensten & Producten

E: m.loohuis@swtd.nl

Ellen Blokhuis

Adviseur Jeugd

T: 0640918210 E: e.blokhuis@swtd.nl

team1-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Marleen Wagenaar – ter Braak

- Medewerker Projecten en Beleid Stichting Welzijn Tubbergen Dinkelland
- Adviseur Verenigingen en Vrijwillige Inzet
-Netwerkregisseur Wij in de Buurt

T: 06 514 772 29 E: m.wagenaar@swtd.nl

Elise Koopman

- Medewerker Diensten & Producten 

E: e.koopman@swtd.nl

Nicolet Plegt - Koedijk

Adviseur Senioren en Mantelzorgondersteuning

T: 06 382 753 88 E: n.plegt@swtd.nl

Wesley Elfers

- Adviseur Jonge Mantelzorgers 

E: w.elfers@siztwente.nl

Hermien de Winter

- Medewerker Welzijn Diensten & Producten - Ondersteuner coördinator Armoedepreventie

E: h.dewinter@swtd.nl

Hans Weusthof

- Directeur

E: h.weusthof@swtd.nl

Edith Harmsen

- Adviseur Informele Zorg en Mantelzorgondersteuning 

T: 06 385 943 69 E: e.harmsen@swtd.nl

team2-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland1

Mariska Jogems

Coördinator Armoedepreventie gemeente Tubbergen

T: 06 151 102 35 E: m.jogems@swtd.nl

Ria Kamphuis

Adviseur Senioren

T: 06 122 228 40 E: r.kamphuis@swtd.nl

Astrid Wessling

Coördinator Armoedepreventie gemeente Dinkelland

T: 06 229 786 12 E: a.wessling@swtd.nl

Kristel Trimbos – Groot Hemmink

Adviseur Verenigingen en Vrijwillige Inzet gemeente Tubbergen

T: 06 427 909 07 E: k.trimbos@swtd.nl

 

Rick Ravenshorst

Adviseur Jeugd

T: 06 400 271 47 E: r.ravenshorst@swtd.nl

Jolande Lammertink

- Adviseur Dorpsondersteuning 

E: jolandelammertink@saasveld-veurmekaar.nl T: 06 295 116 00

Maureen Loohuis

- Medewerker Welzijn Diensten & Producten

E: m.loohuis@swtd.nl

Ellen Blokhuis

Adviseur Jeugd

T: 0640918210 E: e.blokhuis@swtd.nl

Klik op het informatie icoontje voor meer informatie over de medewerker.