Medewerkers

De drijvende kracht achter de SWTD zijn haar vrijwilligers en medewerkers. Binnen het gehele werkveld van de gemeenten Tubbergen en Dinkelland werken we met ruim 400 betrokken vrijwilligers. Daarnaast werken er 21 beroepskrachten binnen de SWTD. We vormen een professioneel en plezierig team. We willen er zijn voor alle inwoners van de gemeenten Tubbergen en Dinkelland en we stellen ons hieronder graag aan u voor:

Medewerker

Sociaal werker Maatschappelijk

E-mail:
teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Medewerker

Sociaal werker Maatschappelijk

E-mail:
teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Medewerker

Sociaal werker maatschappelijk

E-mail:
teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Medewerker

Sociaal werker maatschappelijk

E-mail:
teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

SWTD-onze-medewerkers-team-maatschappelijk-werker

Medewerker

Sociaal werker maatschappelijk

E-mail:
teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

SWTD-onze-medewerkers-Nicolet-Plegt

Nicolet Plegt – Koedijk

Sociaal werker Senioren en Mantelzorg

E-mail: n.plegt@swtd.nl
Tel: 06 382 753 88

Ria Kamphuis

Sociaal werker Senioren

E-mail: r.kamphuis@swtd.nl
Tel: 06 122 228 40

Edith Harmsen

Sociaal werker Mantelzorg

E-mail: e.harmsen@swtd.nl
Tel: 06 385 943 69

SWTD-onze-medewerkers-Sharon-

Sharon Borggreve

Sociaal werker Jonge Mantelzorg

E-mail: s.borggreve@swtd.nl
Tel: 06 38 59 43 75

Hermien de Winter

Sociaal dienstverlener

E-mail: h.dewinter@swtd.nl

Elise Koopman

Sociaal dienstverlener / Coördinator AutoMaatje

E-mail: e.koopman@swtd.nl

Kristel Trimbos – Groot Hemmink

Sociaal werker Vrijwillige inzet en adviseur verenigingen

E-mail: k.trimbos@swtd.nl
Tel: 06 427 909 07

Anne Lansink

Vrijwillige Inzet – Adviseur verenigingen Sociaal werker armoede

E-mail: a.lansink@swtd.nl
Tel: 06 518 332 02

Astrid Wessling

Sociaal werker Armoede

E-mail: a.wessling@swtd.nl
Tel: 06 229 786 12

Rick Ravenshorst

Sociaal werker Jeugd

E-mail: r.ravenshorst@swtd.nl
Tel: 06 400 271 47

Ellen Blokhuis

Sociaal werker Jeugd

E-mail: e.blokhuis@swtd.nl
Tel: 0640918210

Mariska Jogems

Coördinator buurtbemiddeling

E-mail: m.jogems@swtd.nl
Tel: 06 151 102 35

Maureen Loohuis - SWTD - Sociaal dienstverlener

Maureen Loohuis

Sociaal werker

E-mail: m.loohuis@swtd.nl

Jolande Lammertink

Dorpsondersteuner Saasveld

E-mail: j.lammertink@swtd.nl
Tel: 06-53931016

Paulien Klompmaker

Financiële administratie

E-mail: p.klompmaker@swtd.nl

Marleen Wagenaar – ter Braak

Directeur

E-mail: m.wagenaar@swtd.nl
Tel: 06 514 772 29