Onze medewerkers

De drijvende kracht achter de SWTD zijn haar vrijwilligers en medewerkers. Binnen het gehele werkveld van de gemeenten Tubbergen en Dinkelland werken we met ruim 400 betrokken vrijwilligers. Daarnaast werken er 21 beroepskrachten binnen de SWTD. We vormen een professioneel en plezierig team. We willen er zijn voor alle inwoners van de gemeenten Tubbergen en Dinkelland en we stellen ons hieronder graag aan u voor:

team-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Marleen Wagenaar – ter Braak

- Medewerker Projecten en Beleid Stichting Welzijn Tubbergen Dinkelland
- Sociaal werker Verenigingen en Vrijwillige Inzet

T: 06 514 772 29 E: m.wagenaar@swtd.nl

Elise Koopman

Sociaal dienstverlener en coördinator ANWB AutoMaatje 

E: e.koopman@swtd.nl

Nicolet Plegt - Koedijk

Sociaal werker senioren en mantelzorg

T: 06 382 753 88 E: n.plegt@swtd.nl

Sharon Borggreve

Sociaal werker jonge mantelzorgers 

T: 06 38 59 43 75 E: s.borggreve@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Hans Weusthof

Directeur

T: 0653931016 E: h.weusthof@swtd.nl

Edith Harmsen

Sociaal werker mantelzorg 

T: 06 385 943 69 E: e.harmsen@swtd.nl

team-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Mariska Jogems

Sociaal werker armoede

T: 06 151 102 35 E: m.jogems@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Kristel Trimbos – Groot Hemmink

Sociaal werker vrijwillige inzet en adviseur verenigingen

T: 06 427 909 07 E: k.trimbos@swtd.nl

 

Rick Ravenshorst

Sociaal werker jeugd

T: 06 400 271 47 E: r.ravenshorst@swtd.nl

Ria Kamphuis

Sociaal werker senioren

T: 06 122 228 40 E: r.kamphuis@swtd.nl

Maureen Loohuis

Sociaal dienstverlener

E: m.loohuis@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

personeel-swtd-maart2020

Astrid Wessling

Sociaal werker armoede

T: 06 229 786 12 E: a.wessling@swtd.nl

Hermien de Winter

Sociaal dienstverlener

E: h.dewinter@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Ellen Blokhuis

Sociaal werker jeugd

T: 0640918210 E: e.blokhuis@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Jolande Lammertink

Sociaal werker dorpsondersteuning Saasveld 

E: jolandelammertink@saasveld-veurmekaar.nl T: 06 295 116 00

Anne Lansink

- Sociaal werker Vrijwillige Inzet
- Adviseur verenigingen

T: 06 518 332 02 E: a.lansink@swtd.nl

team-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Marleen Wagenaar – ter Braak

- Medewerker Projecten en Beleid Stichting Welzijn Tubbergen Dinkelland
- Adviseur Verenigingen en Vrijwillige Inzet
-Netwerkregisseur Wij in de Buurt

T: 06 514 772 29 E: m.wagenaar@swtd.nl

Elise Koopman

Sociaal dienstverlener en coördinator ANWB AutoMaatje 

E: e.koopman@swtd.nl

Nicolet Plegt - Koedijk

Sociaal werker senioren en mantelzorg

T: 06 382 753 88 E: n.plegt@swtd.nl

Sharon Borggreve

Sociaal werker jonge mantelzorgers 

T: 06 38 59 43 75 E: s.borggreve@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Hans Weusthof

Directeur

T: 0653931016 E: h.weusthof@swtd.nl

Edith Harmsen

Sociaal werker mantelzorg 

T: 06 385 943 69 E: e.harmsen@swtd.nl

team-stichting-welzijn-tubbergen-dinkelland

Mariska Jogems

Sociaal werker armoede

T: 06 151 102 35 E: m.jogems@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Kristel Trimbos – Groot Hemmink

Sociaal werker vrijwillige inzet en adviseur verenigingen

T: 06 427 909 07 E: k.trimbos@swtd.nl

 

Rick Ravenshorst

Sociaal werker jeugd

T: 06 400 271 47 E: r.ravenshorst@swtd.nl

Ria Kamphuis

Sociaal werker senioren

T: 06 122 228 40 E: r.kamphuis@swtd.nl

Maureen Loohuis

Sociaal dienstverlener

E: m.loohuis@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

personeel-swtd-maart2020

Astrid Wessling

Sociaal werker armoede

T: 06 229 786 12 E: a.wessling@swtd.nl

Hermien de Winter

Sociaal dienstverlener

E: h.dewinter@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Ellen Blokhuis

Sociaal werker jeugd

T: 0640918210 E: e.blokhuis@swtd.nl

Sociaal werker maatschappelijk

E: teammaatschappelijkwerk@swtd.nl

Jolande Lammertink

Sociaal werker dorpsondersteuning Saasveld 

E: jolandelammertink@saasveld-veurmekaar.nl T: 06 295 116 00

Anne Lansink

- Sociaal werker Vrijwillige Inzet
- Adviseur verenigingen

T: 06 518 332 02 E: a.lansink@swtd.nl

Klik op het informatie icoontje voor meer informatie over de medewerker.